موضوع : معرفی شرکت صنعت لیفتراک نوین

صنعت لیفتراک نوین به عنوان عامل فروش انواع لیفتراک و تجهیزات انبار داری ( از جمله استاکر، پالت تراک، جک پالت و …) و قطعات یدکی و نیز شارژر و باطری های تراکشن  با در اختیار داشتن سال ها تجربه در امر خرید و فروش لیفتراک مفتخر است همواره در کنار مشتریان گرانقدر جهت تحقق اهداف عالی سازمانی مشتریان گرانقدر این مجموعه ، که سرمایه اصلی ما محسوب می شوند ، زمینه را جهت ایجاد و توسعه مجموعه ای متخصص و ماهر جهت ارائه هرچه بهتر خدمات با جهت تحقق اهداف سازمانی، مشاور و همراه ایشان بوده است.

 این مجموعه با ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و نگهداری لیفتراک و ماشین آلات انبارداری درانواع مختلف ( برقی، دیزل و گازی-بنزینی) و همچنین ارائه سرویسهای نگهداری ( در محل مشتری و تعمیرگاه مرکزی) موجبات توسعه اهداف سازمانی مشتریان گرامی را بوجود آورده است. از جمله خدمات بازرگانی که امکان آن توسط این مجموعه با سرمایه گذاری های کمی و کیفی مناسب مهیا شده است، خدمات فروش نقد و اقساطی با  مطلوب ترین شرایط و نیز مناسبترین قیمت ها می باشد .

صنعت لیفتراک نوین با دارا بودن نیروی انسانی ماهر و کارشناسان مجرب کار آزموده و تجارب کاری ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد .از جمله دستگاه های لیفتراک که خدمات فروش و پس از فروش آن توسط این مجموعه پوشش داده می شود می توان به برند های زیر اشاره کرد :

لیفتراک کوماتسو – لیفتراک اشتیل – لیفتراک سپاهان – لیفتراک کلارک – لیفتراک سهند – لیفتراک تویوتا – لیفتراک هیوندای- لیفتراک هلی – لیفتراک فیات – لیفتراک نیسان و…

که این شرکت قابلیت عرضه برند های مذکور را در انواع تناژ های مختلف و نیز نیروهای محرکه گوناگون از جمله انرژی برق، دیزل و دو گانه سوز را دار می باشد همچنین به منظور آشنایی بیشتر با انواع برند های لیفتراک و دیگر کالا ها و خدمات و یا به منظور دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات به روز و تکمیلی با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید .

در طی سالها فعالیت افتخار داریم که مهمترین و گران سنگ ترین سرمایه کسب شده ، مشتریان عزیزی است که ما را با اعتماد خود حمایت کرده اند. که عبارتند از:

شرکت شیرین عسل( پخش سراسری ایران) – شرکت سن ایچ ( سایه سمن) – شرکت عقاب اقشان (اسکانیا) – شرکت رنا – داروسازی دکتر عبیدی – لاستیک پارمیدا – صنایع شیر شهداد وارنا- و …..